تابلو های نئون فلکس

نئون فلکس چیست؟

یکی از انواع ریسه های نوری بنام ریسه نئون فلکسی شناخته می شود. در واقع ریسه نئون فلکسی جزو ریسه های شلنگی با ال ای دی (LED) جای می گیرد و از نظر قیمتی گران ترین نوع آن به شمار می رود. ریسه نئون کاربردهای زیادی دارد و با ایجاد نوری یکدست دارای ویژگی های جالب توجهی است. در ادامه به ریسه نوری نئون فلکسی و کاربرد های آن بیشتر خواهیم پرداخت.

نئون فلکسی نوعی ریسه ال ای دی است و به نوعی جز چراغ های خطی طبقه بندی می شود، که جهت نورپردازی تزیینی مورد استفاده قرار می گیرد. نئون فلکسی با ولتاژ 220 تا 230 ولت کار می کند. این ریسه های نوری دارای پوشش پی وی سی (PVC) فلکسی است و این پوشش به گونه ای است که تاثیری بر شدت نور نمی گذارد. ریسه نئون فلکسی در رنگ های مختلف موجود هستند. سفید، آفتابی، زرد، صورتی، قرمز، آبی، فیروزه ای، سبز، بنفش و .. رنگ های این ریسه ها را تشکیل می دهند. عموما هر حلقه این ریسه 50 متر است.

مزایای استفاده از ریسه های نئون فلکس چیست ؟

  • یکی از مزایای ریسه های نئون فلکس این است که شما یک منبع نور با تکنولوژی پیشرفته دارید که ضمن ارائه کیفیت روشنایی بی نظیر، با راندمان بالا مصرف برق را کاهش می دهد. با خاموش کردن چراغ های نئون قدیمی می توانید، گزینه های جدید تر و بهینه تری را از طریق شرکت ما، دریافت کنید و به محیط زیست کمک کنید.
  • LED های نئون فلکس سازگار با محیط زیست زیرا برخلاف لامپ های نئونی قدیمی فاقد سرب و جیوه هستند و دیگر نیازی به نگرانی در مورد نشت جیوه یا سرب در طبیعت یا مضرات تابش نور اینگونه لامپ ها نیست چرا که ما جایگزین فوق العاده برای این نوع لامپ ها در دست داریم.
  • با طول عمر 50000 ساعت یا بیشتر
  • از مزایای ریسه های نئون فلکس این است که نصب آن نسبت به لامپ نئون بسیار آسان است و یکی از مهم ترین مزایایی که نباید فراموش کنیم این است که محصولات LED Neon Flex بسیار با دوام هستند.
  • انعطاف پذیری بالا، از مزایای لامپ های روشنایی LED می باشد و از آنجا که این محصول بسیار سبک و نصب آن آسان است، می توان طرح های پیچیده ای ایجاد کرد که توجه مشتریان را به خود جلب کند.

یکی از بهترین ریسه های نئون فلکسی موجود در بازار برند لوپ لایت است که، یک محصول PVC با مهار کننده های UV حدود 3 سال تضمین کیفیت دارد. ریسه نئون فلکس 8 وات لوپ لایت با قابلیت برش در هر متر و ریسه نئون فلکسی لوپ لایت برش 20 سانت یکی از ویژگی های منحصر به فرد ریسه نئون لوپ لایت است.